Pancake Swap Listelemesi & omLink

omchain
2 min readNov 30, 2021

--

Hazırsak kalkıyoruz.. 🚀

Blokzincirler arası köprü görevini görecek omLink bugün itibari ile saat 14:00'da Beta sürümü ile devreye alınacak. omLink’e https://bridge.omlira.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Omlira BSC Kontrat Adresi: 0x979ffd8eed7a43629ea29581df4bfe2b3f224e47

omLink Beta sürümü ile devreye alındığı için köprüleme işlemi sırasında görsel hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle Beta süreci içerisinde yapılacak transferlerde karşılaştığınız görsel veya teknik hataları iletisim@omlira.com e-posta adresi üzerinden bizlere iletmeniz büyük önem arz ediyor. omLink protokolünün tasarımı gereği köprüleme işlemi yapılan bütün transferler şeffaf bir şekilde takip edilebiliyor, böylelikle arayüzde görsel hatalarla karşılaşmış olsanız bile köprüleme işleminiz manuel olarak tamamlanabilir. Köprüleme işlemi sırasında herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda dahi Omliralarınız kaybolmaz.

UYARI: Köprüleme işlemi esnasında herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bile kurtarma ifadenizi (12 kelime) herhangi bir kişi ile PAYLAŞMAYINIZ.

Pancake Swap Listelemesi

omLink Beta sürümü devreye alınmadan önce Omlira Pancake Swap üzerinde listeleniyor. Pancake Swap üzerinden Omlira satın almak için https://pancakeswap.finance/swap?outputCurrency=0x979ffd8eed7a43629ea29581df4bfe2b3f224e47 adresini ziyaret edebilirsiniz.

omLink devreye alındıktan sonra da dileyen kullanıcılar ETH — BSC — omChain arasında Omlira transferi yapabilecektir.

omChain Mainnet

omLink Beta sürümü ile birlikte omChain ana ağı da hizmet vermeye başlayacaktır. omChain ana ağı üzerinde işlem yapmak isteyen kullanıcılarımız aşağıdaki bağlantı noktalarını kullanarak cüzdanlarına omChain’i tanımlayabilir.

Network Name: omChain Mainnet
Symbol: OML
Decimals: 18
Chain Id: 21816
RPC URL: https://seed.omlira.com
Block Explorer Url: https://explorer.omlira.com

omChain Jupiter Testnet’te yapılan işlemlerin aksine, omChain mainnet üzerinde yapılacak işlemler kalıcı ve geridönüşümsüzdür. omChain mainnet & BSC & ETH üzerinde yer alan Omlira’lar aynı değere sahiptir.

--

--